aboutus

Linqing ZH Precision Bearing Manufacturing Co. Ltd.

Linqing ZH Precision Bearing Manufacturing Co. Ltd. Linqing ZH Precision Bearing Manufacturing Co. Ltd. Linqing ZH Precision Bearing Manufacturing Co. Ltd. Linqing ZH Precision Bearing Manufacturing Co. Ltd. Linqing ZH Precision Bearing Manufacturing Co. Ltd.
1 2 3 4 5
İş türü: Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Aracısı
İthalatçı
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Diğer
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar: DEEG
No. Çalışanları: 100~120
Yıllık satış: 20000000-40000000
Yıl kurulan: 1999
İhracat p.c: 60% - 70%
Hakkımızda
-01-
Giriş

Linqing şehir Zhonghai hassas rulman marufacturing co., LTD. Yeni bir modern profesyonel rulman imalat işletmeleridir. 1999 yılında kurulan fabrika 20 yıllık bir geçmişe sahiptir. Kamu, yerli ve yabancı gelişmiş üretim ve test ekipmanlarını ele geçirdi, şirket gücü bol, üretim ekipmanı gelişmiş, tespit araçları mükemmel, yataktan tamamlandı. işçilik, kalite istikrarlı ve güvenilir.

Eletrik ve mekanik tarım makineleri yatakları üretiminde uzmanlaşmış şirket, Sabit bilyalı rulmanlar (İnç bilyalı rulmanlar, Standart dışı bilyalı rulmanlar, R serisi, 16 serisi, RLS serisi, RMS serisi, Otomobil parçaları rulman (oto göbek yatağı, otomatik hava klima rulman, otomatik bilyalı rulman), tarım makineleri rulman ( Disk Harrow, Flanşlı Disk, yuvarlak, kare delik, altıgen delik ve altıgen delikli konveyör yatakları dahil olmak üzere Tarımsal rulmanlar ), her türlü tarım makineleri standart dışı rulmanlar olabilir, Standart dışı yatakların, tarım makine yataklarının ve ilgili aksesuarların varioustiplerinin müşterileri için özelleştirilmiştir.Ürünler yaygın olarak elektrikli makinelerde, makinalarda, ekipmanlarda, taşıtlarda, elektromekanik aletlerde, ev aletlerinde, aletlerde, ekipmanlarda, eğlence ekipmanları fabrikalarında ve yakında ihraç edilmektedir. Rusya, ABD, Pakistan, Almanya, Irak, İran, Hindistan, Özbekistan ve diğer ülkelere.

" Bütünlük ayağı , inovasyon ve mesafe ", dligenlyy usta yeni tnnoloji şirketi, içtenlikle yüreksizce yeni üretim geliştirmeye kendini adamış, yerli ve frign müşterilere yüksek kaliteli ürün, dolayısıyla fiyat, stisfactory hizmet vermektedir. Sıcak ve eski müşterilere ev andabroad'ı ziyaret etmek ve yol göstermek, bilinifuture'i keşfetmek ve atmak için ihmal etmek ve baş etmek için sıcak bir şekilde selam verin.

-02-
Geçmiş

1999 yılında kurulan fabrika 20 yıllık bir geçmişe sahiptir. Cumhuriyet yerli ve yabancı gelişmiş üretim ve test ekipmanlarını etkiledi, şirketin gücü bol, üretim ekipmanı gelişmiş, algılama araçları eksiksiz, mükemmel işçilikten, kaliteli ve güvenilirdir.

-03-
Hizmet

"Günümüzün kalitesi yarının pazarı, müşteri memnuniyeti bizim peşimizde" olan şirket, "insanlar, insanlar, insanlar" iş felsefesi doğrultusunda, yeni teknolojilerin geliştirilmesine yönelik yeni çabalar üretmeyi amaç edinmiştir. kaliteli ürün, uygun fiyat, tatmin edici hizmet ile yerli ve yabancı müşteriler

-04-
Ekibimiz

Kuruluşundan bu yana profesyonel üretim ekipmanlarına, ileri üretim teknolojisine sahip profesyonel bir üretim ve teknik personele sahibiz, yatakların yüksek kalitede üretimine odaklanmak, sürekli olarak kendi teknolojisini ve üretim modunu geliştirmek, sürekli olarak karşılamak için çaba sarf etmekteyiz. yurtiçinde ve yurtdışında müşterilerin ihtiyaçlarını ürün gereksinimleri, yüksek kalitede yatak üretimi, uygun fiyat, en iyi kalitede hizmet ile müşteriye davranacak, daha iyi yapacaktır.

İletişim bilgileri